Honor Pad 6 tanıtıldı! İşte özellikleri

Huawei çatısı altında gençlere baz alinarak teknolojiler üreten Honor markası, Berlin’de düzen eden IFA 2020 kapsamında tertemiz ürünlerini tanıttı. Honor; Watch GS Pro, Watch ES, Magicbook Pro ve Pad 6 benzeri tertemiz teknolojiye sahip ürünlerini tanıttı! Honor Pad 6 özellikleri ve fiyatı ne?

Honor Pad 6 nitelikleri ve ücreti ne?

10.1 inç boyutunda Full HD çözünürlükte ekran ile gelen Pad 6, Huawei’nin Kirin 710A işlemcisinden güç alıyor. Bu işlemci 1.7 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekten oluşuyor.

honor pad 6, honor pad 6 özellikleri

4 GB RAM, 64 GB ve 128 GB depolama alanları ile karşımıza çıkan model, depolama ile alakalı iki değişik seçenek sunarak kullanıcıların isteklerini karşılamayı başarıyor. bütün bunların haricinde Wi-Fi 5, isteğe bağlı olarak 4G ve Bluetooth 5.1 teknolojilerini de beraberinde getiriyor.

USB Type C girişine sahip var olan tablet, 5100 mAh batarya ile gelirken, stereo hoparlör, 2 megapiksel selfie kamerası ve 5 megapiksel art kamera ile tüketiciye suuluyor.

460 gram ağırlığa ve 7.5 mm kalınlığa sahip var olan tablet, Huawei’nin 699 liraya satılan Huawei M-Pencil ile tam ahenk gösteren çalışıyor.

Android 10 işletim sisteminin yanında Magic UI 3.1 arayüz tasarımına sahip var olan model, Honor Magic-Pencil desteğine de sahip.

Güncelleniyor…

IFA 2020’de tanıtılan tertemiz Honor Pad 6 tablet ile alakalı siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi açıklar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

honnnor pad 6 özelliklerihonorhonor pad 6honor pad 6 fiyatıifaIFA 2020tabletteknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir