Hepsiburada uygulaması ile Samsung’larda 100 TL indirim

Hepsiburada’nın yakın vakitte sunduğu eşine güç rastlanır indirim fırsatlarını sizlerle paylaşmıştık. Bu sefer Hepsiburada, mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek Samsung akıllı telefon ve tablet alışverişinde olabilitesi çok tek indirim teklifiyle dahada kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Samsung tablet ve telefonlarda ”Sepette 100 Lira İndirim

Orta segment veyahut amiral gemisi tek model farketmeksizin sunulan bu ek 100 TL’lik indirim amaciyla yapmanız koşul olan çok basit. Hepsiburada uygulamasını akıllı telefonunuza indiriyorsunuz ve derhal peşinden internet sitesi üzerinde kullandığınız kullanıcı isimi ve şifreniz ile Hepsiburada mobil uygulamasına giriş yapıyorsunuz. Mobil uygulama üzerinden bu bağlantıda bulunan indirimli ürünlerden dilediğiniz modeli seçip sepete geldiğinizde, Hepsiburada’nın ‘’Sepette 100 Lira indirim’’ ile sizleri karşıladığını göreceksiniz.

Hepsiburada kampanyası hangi Samsung ürünlerinde geçerli

Hepsiburada mobil uygulaması üzerinden sunulan bu indirimin değişik kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilecek cinsten olduğunu söyleyebiliriz. Yüzde 27’e varan indirimlerle, Zati avantajlı fiyatlara sahip Samsung modellerinden, Galaxy Z Flip, Galaxy S20 serisi, Galaxy S10e, Galaxy A51, Galaxy A31 ve  Galaxy Tab S6 Lite ek 100 Lira indirimle sahip olabileceğiniz modeller arasında.

Kampanya kapsamında bütün modellere buradan erişebilirsiniz.

Galaxy A31 indirimGalaxy S10EGalaxy S20 indirimGalaxy Tab S6 LiteGalaxy Z Fliphepsiburadahepsiburada indirimlerihepsiburada mobil uygulamahespiburada kampanyalarısamsungsamsung hepsiburada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir