Hem profesyonel hem ticari: MSI PRO serisi

Hem ticari ayni vakitte da şuurlu kullanımda kullanıcılar amaciyla mühim alternatiflerden biri de All-in-One PC’ler. Bu pazarda Bir hayli oyuncu bulunuyor. Bu oyunculardan biri de MSI. MSI PRO serisi All-in-One PC’ler de hemide şuurlu ayni vakitte da ticari kullanımlarda ideal seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Peki bu ailedeki PRO 24X 10M All-in-One PC ve PRO 16T 10M All-in-One PC yeni sezon modelleri kullanıcıya neler sunuyor?

PRO 24X 10M All-in-One PC

PRO 24X 10M All-in-One PC modeli yakın vakit evvel duyuruldu. 23.8 inçlik bie ekran ile gelen PC, çok güç verimliliğine odaklanan mikro-mimariye sahip 10. kuşak Intel Core işlemcilerden güç alıyor. 6.5 milimetre kalınlığındaki bilgisayarın ekran çerçevesi ise 2.2 milimetre kalınlığında. Ayrı olarak IPS paneli ile ekrandaki renkleri ve parlaklığı hatıranda optimize edebiliyor.

Dual LAN tasarımı ile PRO 24X çift ethernet irtibatı sayesinde web ve intranet bağlantısına aynı anda sahip olmasına imkan tanıyor. PC’nin üzerinde NBMe PCIe M.2 SSD yuvası var.

PRO 16T 10M All-in-One PC

PRO 16T 10M All-in-One PC modeli ise 15.6 inçlik ekran ile geliyor. Bir hayli COM ve USB irtibatı ile POS cihazları, barkod okuyucular, fatura yazıcıları benzeri çevre birimlerini aynı anda kullanmaya var olan sağlayan PRO 16T, paralel port (yazıcı portu) sayesinde resim ve belgelerinizi taramayı ve yazdırmayı da kolaylaştırıyor.

10. kuşak Intel işlemciler ve NVMe PCIe M.2 SSD ile, veri ve uygulamalar çok dahada hızlı tek şekilde yükleniyor.

Yeni fansız hararet dağıtım teknolojileri kullanılarak tasarlanan PRO 16T 10M, böylelikle Tamamiyle Suskun çalışıyor ve toz toplamıyor. Fansız tasarım aynı zamanda bakım çalışmalarının süresini de azalttığı ve parça ömrünü uzattığı amaciyla uzunca süre kesintisiz çalışma vaat ediyor.

MSI’ın hususi HDD Caddy tasarımı sayesinde kullanıcılar artık 2. 2.5” HDD depolama disklerini kolayca ek ederek veri idarenini geliştirebiliyor..

All In One PCmsimsi all-in-one pcMSI PRO serisipc modelleriPRO 16T 10M All-in-One PCPRO 24X 10M All-in-One PC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir