Harry Potter’ın yeni mobil oyunu tanıtıldı

Zynga’nın Warner Bros. Interactive Entertainment iş birliğiyle geliştirdiği Harry Potter: Puzzles & Spells adli oyununun tanıtım videosu yayınlandı.

93/4 peronu, Hogwarts treni, Diagon Yolu, Hogwarts’ın devinim eden merdivenleri benzeri Harry Potter evreninin iyi Bilinen öğelerinin göründüğü tanıtım videosunda oyuncular, oyun süresince ziyaret edecekleri yerlerin tek bölümünü evvelce görebilecek.

Zynga’nın yayıncılık bölümü başkanı Bernard Kim; oyunla alakalı olarak Filipinler benzeri ülkelerde testlerin sürdüğünü ve kullanıcılardan istikbal art dönüşe göre oyunun yayınlanma tarihinin netleşeceğini söyledi.

Harry Potter: Puzzles & Spells tanıtıldı

Zynga CEO’su Frank Gibeau, oynayanlardan istikbal art dönüşlere göre oyunu sene 2. yarısında yayınlamayı planladıklarını belirtti. Bernard Kim ise Gibeau’nun sözlerine ekstradan Harry Potter hayranlarının oyunun resmi çıkış tarihini beklemeleri gerektiğini söyledi.

Oyun ile alakalı bilgi verdikleri ve görsel sundukları amaciyla azarlandıklarını belirten Kim, bu formattaki evvel Harry Potter mobil oyununu geliştirdiklerini ve tanıtım videosunda Harry Potter serisinde bulunan unutulmaz vakit ve karakterlerin bulunduğunu söyledi.

Warner Bros ile yaptıkları ortaklık ile alakalı olarak Kim; çok heyecanlı olduklarını ve hayat genelindeki Harry Potter hayranları amaciyla inanılmaz nostalji ve hafıza duygularını art getiren bütün bu inanılmaz anları getireceklerini söyledi.

Henüz çıkış tarihi belli olmayan Harry Potter: Puzzles & Spells, AppStore, Google Play ve Amazon Kindle kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

Bernard Kimfrank gibeauHarry Potter: Puzzles & Spells çıkış tarihiHarry Potter: Puzzles & Spells indirHarry Potter: Puzzles & Spells tanıtıldıWarner Bros. Interactive EntertainmentZynga

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir