HarmonyOS 2.0 Beta sürümü beş cihaz için yayınlandı

Huawei, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ambargosundan ardindan kendisinin geliştirdiği işletim sistemi HarmonyOS 2.0 geliştirici beta sürümünü Bir takım akıllı cihazları amaciyla sundu.

HarmonyOS 2.0 Beta sürümü beş aygıt amaciyla yayınlandı

ABD yasağı sonrası Google ile arası bozulan Huawei, kendisinin işletim sistemi amaciyla kolları sıvamıştı. uzunca tek müddettir geliştirme aşamasında olan, Hem de HarmonyOS tabanlı akıllı TV modeli de tanıtan şirket, Bir takım akıllı telefon ve tablet modellerine HarmonyOS beta sürecini başlattı.

harmonyos 2.0 beta

Şu vakit amaciyla Huawei P40, P40 Pro, Mate 30, Mate 30 Pro ve MatePad Pro cihazları amaciyla yayınlanan beta sürümünün EMUI 11 destekleyen dahada çok cihaza ulaşması bekleniyor.

HarmonyOS 2.0 beta sürümüne buradan kaydolabilirsiniz. Kaydolduktan ardindan kablosuz bağlantı ile beta sürümü indirebilirsiniz. Belirtmekte yarar var, güncelleme başvurusu Çince site üzerinden yapılıyor ve işletim sisteminin İngilizce veyahut Türkçe dil desteği bulunup bulunmadığı bilinmiyor.

Ayrıca HarmonyOS beta kurduktan sonra EMUI sürümünüze art dönmek isterseniz verilerinizi yedekledikten sonra beta sürümü silip tekrar kullanabilirsiniz.

emui 11HarmonyOS 2.0huawei mate 30Huawei Mate 30 Prohuawei p40Huawei P40 Prohuweimatepad pro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir