GTA 5’i gerçekçiliğe yaklaştıran yeni grafik modu

GTA 5 çok yakın bir zaman önce Epic Games üzerinden ücretsiz hale geldi. Türkiye’den ve dünyadan milyonlarca kişinin gündemine giren oyunun fanlarından biri, NaturalVision Evolved grafik modu hakkında bir video paylaştı.

Razed isimli bir kanal YouTube hesabından bir fragman paylaştı. Gerçekçi grafik modu en son 2 yıl önce resmi olarak karşımıza çıkmıştı. GTA 5 için yeni yayımlanan bu grafik modu fragmanında her şey çok daha ”gerçek” duruyor.

GTA 5 yeni grafik modu ile her şey çok daha iyi görünüyor

GTA 5 bildiğiniz gibi 7 yıl önce piyasaya sürüldü. O günden bu yana birçok geliştirme ile karşımıza çıkan oyunun en son çevrimiçi oyununda önemli gelişmeler yaşanmıştı. Şimdi ise Razed adlı oyun odaklı YouTube kanalında NaturalVision Evolved grafik modu için hazırlanmış yeni bir fragman yayımlandı. GTA 5’i adeta 4K bir oyuna dönüştüren fragman oldukça başarılı görünüyor.

Canlı bir aksiyon filmi gibi görünen yeni grafik modu keşke gerçekten de yayımlansa dedirtiyor. NaturalVision Evolved fragmanının açıklamasına göre bu modda, çevresel hava koşulları, aydınlatma sistemi, ortam renkleri, harita tonlaması, dünya dokuları, bina modelleri ve çok daha fazlasında değişiklik yapılarak oluşturuldu.

GTA V: Bunları görmemiş olabilirsiniz! İşte 5 sır

GTA V: Bunları görmemiş olabilirsiniz! İşte 5 sır

GTA 5 kısa bir süre önce ücretsiz oldu. Bu bağlamda GTA 5 gizemleri sizi bekliyor! Bu yazıda 5 sır açığa çıkıyor: GTA 5 bilinmeyen yerler!

Hayranın hazırladığı bu modun amacıysa kesinlikle oyun ve gerçekçilik arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmak. Öyle ki bu fragmanda amacına ulaştığını rahatlıkla görebilirsiniz.

İşte o fragman:

gta 5GTA 5 ücretsiz olduGTA 5 fan yapımı grafik moduGTA 5 grafik moduyla gerçekçi oluyorGTA 5 NaturalVision Evolved grafik moduGTA 5 ne zaman ücretsiz olduGTA 5 yeni grafik moduGTA 5 yeni grafik moduyla daha da gerçekçi

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir