Görevimiz Tehlike serisine Corona virüs darbesi

Tüm dünyayı tesiri altına alan Corona virüs salgını film sektörünü etkilemeye ayni ritimde devam ediyor. Başrolünde Tom Cruise‘un oyun aldığı Görevimiz Tehlike filmi, Paramount’tan gelen izahla hayranlarını üzecek.

görevimiz tehlike serisi

Görevimiz Tehlike serisi tertemiz vizyon tarihleri ne oldu?

Filmin yapımcı şirketi Paramount tarafından, Christopher McQuarrie tarafından yönetilen filmin İtalya’daki çekimlerine Corona virüs salgını hasebiyle ara vermişti. Salgının önüne geçilememesinden dolayı ise Görevimiz Tehlike 7 ve Görevimiz Tehlike 8 filmlerinin vizyon tarihleri de ertelendi.

Paramount yaptığı açıklamada, “Tüm ekip arkadaşlarımızın ve oyuncularımızın güvenliği hasebiyle üç haftalık prodüksiyon tasarınını değiştiriyoruz. Bu süreçte ekibimizin kaygılarına kulak saglamak talep ediyoruz ve prodüksiyon başlayana civarindan hanelerine dönmelerine destur veriyoruz.” ifadelerine yer vermişti.

23 Temmuz 2021‘de gösterime girmesi tasarilanan serinin 7. filmi, 19 Kasım 2021 tarihine ertelendi. Serinin sekizinci filminin tasarilanan evvel vizyon tarihi 5 Ağustos 2022‘den 4 Kasım 2022‘ye kaydırıldı.

Corona virüs salgınının etkilediği tek prodüksiyon Görevimiz Tehlike serisi olmadı. James Bond serisinin 25. filmi var olan No Time to Die bölümünün Çin’de gerçekleştirilmesi tasarilanan galası ve medya turu da iptal edilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir