Google Pixel 4a ve Pixel 5 için tarih belli oldu!

Google’ın uzunca tek bekleyişin derhal peşinden iki hafta evvel piyasaya sürdüğü Pixel 4a modeli tazeliğini savunuyor olsa da, şirket tertemiz modeller amaciyla kolları çoktan sıvadı. Bu kapsamda 5G desteğine sahip var olan Pixel 4a ve Pixel 5 amaciyla tarih belli oldu.

Google Pixel 5 ve 5G’li Pixel 4a yolda!

Ortaya attığı çeşitli iddiaların isabetiyle tanınan Jon Proser’ın Twitter’dan yaptığı paylaşımda, Google’ın her iki akıllı telefon modelinin de 30 Eylül’de piyasaya çıkacağı belirtildi. doğal şu anne civarindan Google tarafından yapılmış resmi tek İzah bulunmuyor.

Proser’a göre Pixel 5, kara ve yeşil renk alternatifleri ile, Pixel 4a ise ak ve kara renk seçenekleriyle piyasaya sunulacak. Fakat, 4a’nın ak rengi ekim ayına sarkacak. 5G destekli 4a, Snapdragon 765G ve çift kamera kurulumu ile birlikte istikbal ve 499 dolardan satışa sunulacak.

5g, pixel 4a, pixel 5

Pixel 5’in ise Snapdragon 765G işlemciden güç alacağı ve dahada iyi kameranın yanı sıra suya dayanıklı olacağı belirtildi. Ayrı olarak 699 dolarlık ücret etiketi ile geleceğini de dile getirmek mümkün. Google Pixel 5 modelinden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı bekliyoruz..

5gakıllı telefongooglehaberinternetpixelpixel 4aPixel 5G

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir