Google I/O etkinliğinde Android 12 tanıtıldı!-işte detay

Google, ülkemiz saatiyle 20:00’de düzen ettiği çevrimiçi konferans ile en tertemiz teknolojilerini bizlere tanıttı. Biz de ShiftDelete.Net ekibi olarak, canlı yayınla size Google I/O 2021 etkinliğini aktardık.

Android 12 işletim sisteminin detayları, Google Pixel Watch, Google Asistan güncellemesi ve dahada fazlasını canlı yayınımızda anlattık.

Android 12 nitelikleri resmen belli oldu!

Her sene tertemiz tek Android sürümü ile karşımıza çıkan Google, beklenen tertemiz versiyonun ani çok betasını yayınladı. Şirket şimdiye civarindan Android 12’nin geliştirici odaklı nitelikleri ile alakalı Bir takım veriler paylaştı. bu erken ise Android 12 Beta tek Google’ın Pixel cihazları amaciyla indirmeye sunuldu.

Tasarım ile alakalı şu anne civarindan yapılmış en kapsamı geniş Android güncellemesi olmasını beklenen tertemiz sürüm kullanıcılar amaciyla şimdiden heyecan yaratmış durumda. İşletim sisteminin bu etkinlikte tanıtılıp tanıtılmayacağı Daha bilinmiyor. ama etkinlikten ardindan yazılımın genel beta sürümünün yayına gireceği düşünülüyor.

Google tek müddettir akıllı saatler amaciyla geliştirdiği işletim sistemi Wear OS yazılımını ihmal etmişti. ama nihayet vakitlerde şirket tekrar yazılımla alakalı çalışmalara başladı. Yaşanan bu gelişmeler, ekibin Pixel Watch üstüne çalıştığı ipuçlarını verdi.

Google kuantum suni zeka tesisini duyurdu

Google kuantum suni zeka tesisini tanitti

Dünyanın en hatri sayilir büyüklükte teknoloji şirketlerinden biri var olan Google, kuantum suni zeka araştırmalarını hızlandırmak amaciyla tertemiz tek kampüsünü duyurdu.

Apple Watch’a karşı iddialı tek rakip getirmeye hazırlanan Google’ın tertemiz akıllı saati geçtiğimiz ay sızdırılmıştı. Jon Prosser isimli teknoloji ajanı, cihazın render görüntülerini yasamsal medya üzerinden paylaşmıştı. mevzubahis ürünle bu erken karşılaşma olasılığımız oldukça çok olarak değerlendiriliyor.

google i/o 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir