GeForce Now ile telefondan AC Syndicate oynadık!

Bulut tabanlı oyun platformları internet altyapılarının gelişmesiyle birlikte her geçen gün daha iyiye gidiyor. Yıllar önce çıkmış birçok platform bu alanda tutunamamıştı. Fakat fiber internet teknolojisi ile birlikte de, artık çok rahat bir şekilde bu tarz platformları kullanabiliyoruz. Biz de bugün sizlerle NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun platformunu deneyimledik. GeForce Now ile telefondan Assassin’s Creed Syndicate oynadık!

GeForce Now ile telefondan Assassin’s Creed oynamak!

Bulut tabanlı oyun platformları bir süredir hayatımızda vardı. Bununla birlikte her geçen gün bu platformlar kendilerini geliştirmeye ve yapabileceklerimizin sınırını yükseltmeye devam ediyor. Bizler de bugün sizlerle birlikte bulut tabanlı oyun platformlarından biri olan NVIDIA GeForce Now’u deneyimledik.

NVIDIA GeForce Now nedir?

NVIDIA GeForce Now, NVIDIA’nın Windows ve Mac kullanıcıları için oluşturduğu bulut tabanlı bir oyun servisi olarak karşımıza çıkmıştı. Bu servis üzerinden kullanıcılar, stream yöntemi ile diledikleri oyunları oynayabiliyorlar. Bu sayede de elinizdeki bilgisayar donanımsal olarak yetersiz olsa bile platform içerisinde yer alan tüm oyunları oynayabiliyorsunuz.

Platform üzerindeki oyunların sunucu sistemleri NVIDIA’nın en yüksek ekran kartlı sistemlerinden oluşuyor. Üst düzey bu sistemler ile belirli ücretler karşılığında bulut tabanlı oyun servislerinden faydalanmak da oldukça kolay.

Nvidia CEO’s Hsun Huang, dünya genelinde 1 milyara yakın kullanıcının sahip olduğu bilgisayarların oyun oynama yeteneklerinden yoksun olduğu belirtmişti. Bu sayı, donanımlardaki maliyetler yüzünden fiyatların artmasıyla her geçen gün de hızlı bir şekilde artış göstermeye devam ediyor. Huang, bu sistem ile oyun oynayamayan kişilere kaliteli bir servis hazırladıklarını ilk çıkışlarından bu yana vurgulamaya devam ediyor.

Play Store indirme linki için buraya tıklayabilirsiniz.

Assasin’s Creed SyndicateAssasin’s Creed Syndicate mobilnvidia geforce nowNVIDIA GeForce Now ile telefondan oyun oynamakNVIDIA GeForce Now kullanıcı sayısıtelefondan Assasin’s Creed Syndicate oynamak

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir