Galaxy Z Flip 5G videosu sızdırıldı!

Samsung‘un kısa süre içerisinde gerçekleştireceği lansman ile Galaxy Note 20 serisini bizlere sunması bekleniyor. Tabii ki yeni Galaxy Note serisine ek olarak bu lansmanda farklı cihazlar da sunulacak. Bu cihazlardan birinin de Z Flip 5G olacağı düşünülürken bugün resmi videosu sızdırıldı. İşte karşınızda Galaxy Z Flip 5G tasarımı ve yeni renk seçeneği!

Galaxy Z Flip 5G tasarımı ve yeni renk seçeneği netleşti!

Samsung’un 5 Ağustos‘ta yapması beklenilen Unpacked etkinliğine kalan gün sayısı azaldıkça, tanıtılacak cihazların da detayları artıyor. Galaxy Note 20 ailesine ek olarak yeni bir bluetooth kulaklık ve benzeri ürünlerin de tanıtılması bekleniyor. Tabii ki katlanabilir telefon Galaxy Z Flip’in 5G varyantının da lansmanda duyurulacağı düşünülüyordu. Bugün ise beklenen video sızdırıldı.

İsabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcısı Evan Blass‘ın paylaştığı videoya göre, Z Flip’in 5G varyantının LTE sürüm ile tasarımsal olarak aynı olduğu görüldü. Daha önce ortaya çıkan sızıntılarda paylaşılan Mistik Bronz renk seçeneğinin yanı sıra değişen pek de bir şey yok gibi gözüküyor. Fakat donanım tarafında bazı önemli özellikler değişebilir.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Galaxy Z Flip Qualcomm’un Snapdragon 855 Plus işlemcisi ile karşımıza çıkmıştı. Fakat yeni 5G modelin Snapdragon 865 Plus işlemciyle karşımıza çıkacağı Çin telekomünikasyon sertifikasyon merkezi TENAA tarafından onaylandı.

Diğer özellikler tarafında yeni bir şeyle karşılaşmayacağız gibi duruyor. Tabii ki Ağustos’a yaklaştıkça da hem Galaxy Z Flip 5G hem de Galaxy Note 20 ailesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız ve sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Galaxy Z Flip 5G renkleriGalaxy Z Flip 5G tasarımısamsungSamsung Galaxy Z Flipsamsung galaxy z flip 5gSamsung Galaxy Z Flip 5G renkleriSamsung Galaxy Z Flip tasarıımı

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir