Galaxy Watch 3 tasarımı ile karşımızda!

Samsung’un yeni akıllı saati Galaxy Watch 3 sızıntılar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde canlı görüntülenen cihazı paylaşmıştık, bu kez sektörün tanınan isimlerden Evan Blass basın görsellerini yayınladı. Böylece Samsung Galaxy Watch 3 tasarımı en net haliyle gözler önüne serilmiş oldu.

Samsung Galaxy Watch 3 tasarımı sızdırıldı!

Aslında Samsung’un birkaç ay içerisinde kullanıcılarla buluşturacağı yeni saatinin tasarımını gözler önüne seren bir basın görseli daha önce paylaşılmıştı. Ancak yeni görsel sayesinde siyah renkteki model net bir şekilde karşımıza çıktı.

Samsung Galaxy Watch 3 tasarımı sızdırıldı!

Serinin önceki modelleri ile benzer bir tasarıma sahip olmasına rağmen çok daha şık duran Watch 3’ün dışarıdan bakıldığında normal bir saat gibi göründüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz. 45 mm’lik modelde 1.4 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekran karşımııza çıkacak.

Bu sayede kullanıcılar daha büyük bir ekrana sahip olurken, cihazın boyutlarının 45 x 46.2 x 11.1 mm olacağı dile getiriliyor. Tizen işletim sistemi ile çalışacak olan saatin Ağustos ayında tanıtılması bekleniyor. Samsung’un yeni amiral gemileri: Galaxy Note 20 serisi ve Galaxy Fold 2’de Ağustos ayında aynı etkinlikte tanıtılacak.

Eylül ayında tanıtılması planlanan iPhone 12 serisi ile birlikte Apple’ın yeni saatini duyuracağını göz önünde bulundurduğumuzda, Samsung’un elini çabuk tutması önemli.

galaxy watchGalaxy Watch 3 tasarımısamsungSamsung Galaxy Watch 3 tasarımı

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir