Galaxy Watch 3, Samsung’un internet sitesinde!

Samsung önümüzdeki ay tanıtacağı Galaxy Note 20 ve Fold 2 için hazırlıklarına tüm hızıyla devam ederken, aynı zamanda yeni akıllı saati gündemden düşmüyor. Galaxy Watch 3 olarak adlandırılan saat resmen doğrulandı.

Galaxy Watch 3, Samsung tarafından doğrulandı!

Samsung’un internet sitesinde Watch 3 için destek sayfası oluşturuldu. Samsung Hindistan tarafından oluşturulan bu destek sayfasının, yeni tanıtılacak cihazlar arasında bir ilk olmadığını belirtmek isteriz. Daha önce Samsung’un birçok amiral gemisi için tanıtım öncesinde destek sayfası oluşturuldu.

Henüz Galaxy Note 20 ve Fold 2 için bir destek sayfayı oluşturulmamı olsa da, tanıtıma kısa bir süre kala aynı durumun yaşanmasını bekliyoruz. Konumuza dönecek olursak: Watch 3’ün model numaraları SM-R845F ve SM-R850 olarak belirlendi. Bir karşılaştırma yapmak gerekirse Galaxy Watch Active 2’de model numaları SM-R825F ve SM-R835F olarak karşımıza çıkmıştı.

Evan Blass tarafından paylaşılan son bilgilere göre 45 mm ve 41 mm olmak üzere iki farklı boyutta kullanıcıların karşısına çıkacak olan saat, birçok farklı yapılandırma seçeneği ile gelecek.

galaxy watchGalaxy Watch 3samsung

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir