Galaxy Note 20’nin render görüntüsü ortaya çıktı!

Kullanıcıların heyecanla beklediği Galaxy Note 20 tasarımı, render görsel ile kendisini gösterdi. Yakın vakitte kullanıcılarla buluşması beklenen model ile alakalı haberler gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Bu sefer de tasarıma ait detaylar kendisini gösterdi.

360 derece olarak alana çıkan görsel incelendiğinde modelin çok ekran kasa oranına sahip olduğu görülüyor Bununla birlikte Galaxy S20 ailesinde olduğu gibi, Note 20’de de ön kamera amaciyla delikli ekran tasarımı kendisini gösterdi.

Galaxy Note 20 tasarımı kendisini gösterdi

Daha evvel de modelin tasarıma ait haberler alana çıkmıştı. ama tertemiz çıkan bilgilerde modelin 360 derece olarak render görüntüsü kendisini gösterdi. Ön tarafta ince çerçeveli tek ekrana sahip var olan modelin, art kamera tasarımında da Galaxy S20 ailesiyle eş yanları var.

Ancak kameraların Galaxy S20’ye göre belli tek süre dahada derinde olduğunu belirtmek mümkün. Kameraların konumunun karşılaştırılması yapıldığında da aynı hizada olduğu görülüyor. Bununla birlikte modelin güç tuşu ile ses açma ve kapama tuşlarının sağda taraf tarafta konumlandırıldığı görülüyor. İşte Galaxy Note 20 tasarımı olarak alana çıkan 360 derece render görüntüsü.

galaxy note 20 tasarımı

Ayrıca modelin köşelerden de yassı tek tasarıma sahip olduğu dikkat çekiyor. tertemiz modelin Bir takım nitelikleri de alana çıkmıştı. Bu özellikler arasında Snapdragon 865 Plus işlemci kullanacağı bilgisi dikkat çekmişti. tertemiz model, 5 Ağustos tarihinde tanıtılacak.

galaxy note 20galaxy note 20 özelliklerigalaxy note 20 rendergalaxy note 20 tasarımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir