Galaxy Note 20 için düz ekran iddiaları belli oldu!

Samsung’un çoklukla yaz aylarında tanıttığı Galaxy Note serisinin 2020 üyesi ile alakalı sızıntılar ayni ritimde devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kullanılırken görüntülendiği argüman edilen Galaxy Note 20‘nin nitelikleri konusundaki Sual işaretleri de ortadan kalkıyor. tek müddettir de konuşulan Samsung Galaxy Note 20 düz ekran ile satışa çıkacak iddiaları da doğrulandı.

Galaxy Note 20 düz ekran iddiaları belirginleşti!

Galaxy Note 20 serisinin tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla birlikte alana atılan söylemler da tek hayli artmıştı. tek müddettir cihazın düz ekrana mı yoksa eğimli ekrana mı sahip olacağı mühim tek münakaşa konusuydu. Her ne civarindan Bir takım render görüntüleri düz ekranlarla karşımıza çıksa da, tartışmalar hız kesmeden ayni ritimde devam ediyordu. bu erken ise isabetli sızıntılarıyla tanınan Ice Universe mevzu hakkinda oldukça iddialı tek tweet attı.

Ice Universe Twitter hesabında, Dünya’nın yuvarlak olmasıyla, Galaxy Note 20’nin düz tek ekranla geleceğini eş bulundurarak Note 20 ile alakalı iddiaları doğruladı. nihayet 5 yılda eğimli ekranlarla karşımıza çıkan Note serisi bu sene düz tek ekranla karşımıza çıkacak.

Galaxy Note 20 düz ekran iddiaları belirginleşti! - ShiftDelete.Net(3) (1)

Samsung eğimli ekran stratejisi ile alakalı farkı adımlar atmaya başladı. Şirket, Galaxy S10e ve S10 Lite benzeri modellerle de düz ekranlı tasarımları dahada ön plana çıkartmaya başladı. bu sebeple şirketin eğimli ekranları en azından ani çok sene amaciyla bırakıp, dahada düz ama ekran beden oranı maksimum tasarımlarla karşımıza çıkacağı düşünülüyor.

Beklenen Galaxy Note 20 ekran özellikleri

Son sızdırılan bilgilere göre, Galaxy Note 20 ekran özellikleri 6.42 ‘ büyüklüğünde ve 2345 x 1084 çözünürlüğünde olacak. 404 PPI ve 19.5:9 ekran oranına 120Hz ekran yenileme hızı eşlik edecek. Samsung Galaxy Note 20 Plus modelinde ise 6.87 ‘ büyüklüğünde ve 3096 x 1444 çözünürlüğünde tek ekran seçenek edilmesi bekleniyor. Bu ekranın 497 PPI ve 19.3:9 ekran oranına sahip olacağı ifade ediliyor. tekrar 120Hz yenileme hızı da Plus modelinin ekranındaki dikkat çeken detaylar arasında yer alacak.

galaxy note 20galaxy note 20 özellikleriGalaxy Note 20 ekran özellikleriGalaxy Note 20 fiyatıgalaxy note 20 tasarımısamsung galaxy note 20Samsung Galaxy Note 20 ekran özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir