Galaxy Note 20 ekran boyutu ile şaşırtacak

Samsung’un bu sene duyurması beklenen Note yeni sezon modelleri ile alakalı tertemiz veriler alana çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. Şimdi de Galaxy Note 20 ekran boyutu ile alakalı mühim veriler alana çıktı. Bu bilgilere göre Samsung, Galaxy Note 20 modelleri ile birlikte ekran boyutlarını artırmaya başlıyor gibi.

Galaxy Note 20 ekran boyutu alana çıktı

Sızdırılan tertemiz bilgilere göre, Samsung’un bu sene Galaxy Note 20 modelinde 6.7 ‘ büyüklüğünde tek ekran seçenek edeceği ifade ediliyor. başka istikametten Galaxy Note 20 Plus modelinin ekran boyutunun ise 6.9 ‘ olacağı argüman ediliyor. eğer mevzubahis bu boyutlar gerçeği yansıtacak olursa, Samsung’un Note 20 yeni sezon modelleri ile ekran boyutlarını artıracağını dile getirmek mümkün.

Note 20 ekran boyutu

Bilindiği benzeri Samsung Galaxu S20 Ultra modelinin ekran boyutu 6.9 ‘ olarak belirlenmişti. Şimdi ise Plus olarak isimlendirilecek Note 20 ekran boyutu seviyesinin 6.9 inç’e çıkacağı söyleniyor. Ultra modeli ile birlikte de dahada da artırılmış ekran ile karşı karşıya kalınabilir. Sızdırılan tertemiz görsellerde dikkat çeken tek ayrinti dahada var.

Bu kez Samsung’un S Pen konumlandırmasını cihazın sağ bölümüne değil de sol bölümüne taşıması gündemde. dahada evvel de eş tek ayrıntısı gösteren CAD çizimleri sızdırılmıştı. Bu kez da değişik tek kaynaktan eş veriler sızdırılmış oldu. nihayet olarak belirtmek gerekirse, Samsung’un tertemiz Note modelini pandemi tesiri olmadığında Ağustos 2020’de duyurması bekleniyordu. Şimdi ise erteleme olabileceği konuşuluyor.

Google CEO’su Apple ile ortaklık uygulamak istiyor

Google CEO’su Apple ile ortaklık uygulamak istiyor

Google CEO’su Apple ile tertemiz tek projede ortaklık kurmak istiyor. Google ve Apple ortaklığı ayni ritimde devam edecek benzeri görünüyor. İşte detaylar!

Galaxy Note 20 ekranNote 20 ekran boyutusamsungsamsung galaxy note 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir