Galaxy Fold 2 farklı bir isimle karşımıza çıkabilir

Samsung‘un Ağustos ayında düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde Galaxy Fold modelinin 5G bağlantısına sahip güncellenmiş tek halini tanıtmayı planlıyor. Galaxy Fold iki ismi ile karşımıza çıkması beklenen model, çıkan nihayet söylentilere göre değişik tek isimle sahnede boy gösterecek.

Galaxy Fold iki değişik tek isimle karşımıza çıkacak

Bilindiği üzere Galaxy Fold modeli 5G irtibatını desteklemiyor. Bundan dolayı Samsung’un tek müddettir 5G destekleyen tertemiz kuşak Galaxy Fold üzerinde çalıştığı biliniyordu. Bu modelin ismiyle alakalı tertemiz tek argüman alana atıldı. İddiaya göre, Galaxy Fold iki ismi yerine, Galaxy Fold Z iki ismi hayatımıza girecek.

Galaxy Fold iki değişik tek isimle karşımıza çıkacak! - ShiftDelete.Net (1)

Samsung Galaxy Z Fold 2 modelinin şu anne civarindan sızdırılan özelliklerine bakacak olursak, cihazın Qualcomm‘un Snapdragon 865 Plus işlemcisinden güç alması beklenirken cihazda 12 GB RAM bulunması da bekleniyor. Cihazın kamera bölümünde ise 12 Megapiksel + 16 Megapiksel ve 64 Megapiksel çözünürlüklerinde olmak üzere üçlü kamera kurulum bulunacak.

İddialara göre, cihazın dış bölümündeki ekranın 6,23 inç büyüklüğünde, 2267 x 819 çözünürlüğünde, 60 Hz yenileme hızına sahip tek OLED ekran olması bekleniyor. Cihazın katlanabilir var olan dahil ekranının ise 7,59 inç büyüklüğünde, 2213 x 1689 çözünürlüğünde, 120 Hz yenileme hızına sahip OLED ekran olacağı olasılık ediliyor. Samsung Galaxy Z Fold iki modelinin batarya bölümünde ise 4500 mAh büyüklüğünde tek bataryanın karşımıza çıkacak.

Samsung’un tertemiz katlanabilir telefon modelinin 5 Ağustos‘ta düzen edecek var olan Unpacked etkinliğinde Galaxy Note 20 serisi ile birlikte tanıtılacak. Cihazın ücreti ile alakalı da Daha net tek bilgi bulunmuyor. Detaylar geldiğinde sizlerle paylaşıyor olacağız.

galaxy foldGalaxy Fold 2Galaxy Z FoldGalaxy Z Fold 2katlanabilir telefonsamsung

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir