Facebook’un iOS sürümü çok yakında karanlık moda kavuşacak

WhatsApp ve Instagram benzeri popüler uygulamaları içerisinde barındıran Facebook, karanlık mod özelliğini kademeli olarak kullanıcılara çikarmaya ayni ritimde devam ediyor.
Daha evvel Instagram, WhatsApp ve Messenger amaciyla bu özelliği yayınlayan şirket, şimdi de Facebook’un iOS sürümüne karanlık mod özelliğini getirecek.
WABetaInfo tarafından paylaşılan ekran görüntüleri, karanlık modun Facebook uygulamasının iOS sürümünde nasıl görüneceğini gösteriyor.

Facebook’un iOS uygulamasına istikbal var olan karanlık moda yakından baktığımızda, çoklukla gri ağırlıklı renklerin kullanılacağını görüyoruz.
İSTEĞE BAĞLI OLACAK
iOS kullanıcıları uygulamadaki karanlık modu istek ettikleri vakit etkinleştirebilecek veya dönem dışı bırakabilecek. Uygulama aynı zamanda işletim sistemindeki genel karanlık mod ayarınıza da otomatik ahenk sağlayacak.

Facebook, aylardır üzerinde çalışığı karanlık modun iOS kullanıcılarına ne vakit sunulacağına değin Daha tek İzah yapmış değil. ama tertemiz ekran görüntülerinin alana çıkması, iOS kullanıcılarının Bir hayli de çok beklemeyeceği mananına geliyor.
Instagram: @eshteknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir