Evde interneti uçurmak için öneriler! – Kısayol #61

Kısayol 61. bölüm ile karşınızdayız. Hepsiburada’nın YouTube kanalı HepsiTV’de yayınlanan teknoloji programımızda bu hafta sizlerle birlikte evde kullanılabilecek ve internetin hızın hız katacak ağ çözümleri neler, yakından bakıyoruz. Ayrıca sürpriz kutu açılışı da yine bu hafta sizlerle.

Evde interneti uçurmak için öneriler! – Kısayol #61

Her hafta farklı bir konu ile karşınıza çıktığımız teknoloji programımızda bu hafta da ağ çözümleri ile ilgili püf noktalarına yakından bakıyoruz ve bazı önerilerde bulunuyoruz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri 61. bölüm ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Evde kesintisiz ve hızlı bir interneti sağlamak için kullanabileceğiniz bazı cihazlar var. Evimizde kullandığımız interneti bize sağlayan servis sağlayıcı şirketler, abonelik aşamasında bir modem veriyor. Durum böyle olunca yeni bir modeme ihtiyaç yokmuş gibi görünebilir. Ancak, o modemlerin güç konusunda zaman zaman geride kalabileceğini söyleyebiliriz. Ev nüfusu kalabalık ve internete bağlanan cihaz sayısı fazla olduğunda bu modemler bizi yarı yolda bırakabiliyor. Aynı şekilde evimizin farklı odalarında da verimli şekilde interneti kullanamayabiliyoruz. Durum böyle olunca yeni bir modem arayışına girmek kaçınılmaz oluyor.

Eğer siz de böyle bir arayıştaysanız yukarıdaki videomuzda önerdiğimiz çözümlere göz atabilirsiniz.

ağ çözümlerievde internethakkı alkanhangi modemi almalıyımhepsiTVinternet hızıinterneti hızlandıracak önerilerkısayolkısayol 61kısayol hepsiburadamodem

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir