Eski telefonunu getirene indirimli fiyat ile iPhone SE!

Hepsiburada’nın vaziyeti hazırda ‘Eskiyi getir yeniyi götür’ adli tek kampanyası bulunuyordu. Bu kampanya kapsamında tüketiciler Daha önceki telefonlarını Hepsiburada’ya gönderdikleri takdirde, tertemiz tek akıllı telefona dahada ahenk gösteren fiyatlarla sahip olabiliyordu. tertemiz iPhone SE’nin de satışa çıkması ile birlikte, Apple ekosisteminin en tertemiz modeli de bu kampanyaya dahil edildi. Şimdi, Daha önceki telefonunu getiren kullanıcılar, yeni iPhone SE modeline dahada ahenk gösteren fiyatla sahip olabiliyor. Ayrıca, ek tediye de var!

Kampanyadan faydalanmak amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Eski telefonunu getiren tertemiz iPhone SE’yi ahenk gösteren ücrete alıyor

Apple’ın ahenk gösteren fiyatlı en tertemiz iPhone modeli Türkiye’de satışa çıktı. Hepsiburada üzerinden bu telefonu satın alanları tek de kampanya bekliyor.

Eski telefonunu getirene indirimli iPhone SE

29 Mayıs bugünü başlayan kampanya 15 Haziran tarihine civarindan geçerli. Bu süre süresince kampanyadan faydalanmak isteyenlerin, evvel önce tertemiz iPhone SE modellerinden tek tanesini satın alması gerekiyor. Sonrasında ise kampanya sayfasından, satmak istek ettikleri telefonlarını “Nakit olarak satmak istiyorum” seçeneğini kullanarak gönderiyorlar. Ayrıca, kullanıcılara ürüne karşılık gelen meblağ ile birlikte tutara ek olarak 600 Lira ek ödeme de yapılıyor.

Eskiyi getir yeniyi götür kampanyasının detaylarına ise buradan bakabilirsiniz.

AppleApple iPhoneeskiyi getir yeniyi götür kampanyasıhepsiburadahepsiburada iphone se kampanyasıiphone seiPhone se 2020iphone se 2020 fiyatuygun fiyatlı iphoneyeni iphone se fiyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir