Eski Macbook Pro sahiplerini üzecek haber!

Retine ekranlı evvel Macbook Pro’yu anımsıyor musunuz? 2012 seneninde duyurulan Macbook Pro çok çözünürlüklü ekrana sahip evvel model olarak kullanıcıların karşısına çıktı ve o günden bu yana ekran kalitesi artırılmaya ayni ritimde devam ediliyor.

2012 Macbook Pro amaciyla yolun sonuna gelindi

Apple başka markalar ile kıyasladığımızda uzunca yıllar süresince ürünlerine destek veriyor, ama tespit edecek tek vakit ardindan desteği kesiyor. Bu kapsamda 2012 Macbook Pro amaciyla yolun sonuna gelindi.

MacRumors’un paylaştığı bilgilere göre Apple cihazı piyasaya sürdükten 8 sene sonra, 30 Haziran 2020′de Daha önceki olarak işaretleyecek. Teknoloji devi Daha önceki ürünlerin bundan sonraki süreçte “istisna olmadan” donanım desteğinden muaf tutulacağını dile getiriyor. bu yüzden başta batarya olmak üzere çeşitli sorunlara sahip var olan 2012 model tek cihaza sahipseniz elinizi acele tutmanız gerekiyor.

Bu tarihten ardindan Apple’dan rastgele tek destek almanız mümkün olmayacak. Aslında evvel adım 2018 seneninde atılmıştı ve tek kaptan program kapsamında kısıtlı tek şekilde destek sunulmaya başlanmıştı. Ancak, belirttiğimiz benzeri 30 Haziran 2020 itibariyle destek Tamamiyle sona erecek.

2012 Macbook Pro, Retina ekranlı evvel ‌model olmasının yanı sıra evvelki modellere mukayese et çok dahada ince tek tasarım ile kullanıcıların karşısına çıktı.

2012 macbook proApplemacbook promacbook pro 2012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir