Epic Games’te uygun fiyatlı oyunlar

Epic Games bir süreliğine yaptığı indirimle uygun fiyatlı oyunlar ile dikkat çekmeyi başardı. Son aylarda ücretsiz oyun kampanyalarında yüksek fiyatlı oyunları oyuncularla buluşturan platform, indirimleriyle de oyuncuların odağında. Bu yazımızda da yapılan indirimler sonrasında fiyatı 30 TL ve daha uygun olan oyunları bir araya getirdik. Epic Games oyunlar için yaptığı indirim için son tarihi 5 Kasım 19.00 olarak belirledi. Bu tarihe kadar yüzde 75’e varan indirimler bulunuyor.

Oyunlara yapılan indirimler incelendiğinde, yüzde 13 ve yüzde 75 arasında değerler kendisini gösteriyor. Uygun fiyatlarıyla listemize dahil olan oyunların fiyatları 14,70 TL ile 33,93 TL arasında değişiyor. Oyunlar hakkında genel bilgileri ilgili başlık altında bulabilirsiniz. Yukarıda her oyunun 5 Kasım tarihine kadar indirimde olduğunu da belirtmiştik. Bu oyunlarla birlikte farklı oyunlardaki indirimler de Epic Games’te bulunuyor.

Epic Games için uygun fiyatlı oyunlar listesi

Oyun platformları arasında en çok kullanılan Steam olsa da Epic Games’in kitlesi de büyümeye devam ediyor. Platform kitlenin büyümesi için ücretsiz oyun kampanyaları, kupon etkinlikleri ve indirimler uyguluyor. Bu indirimde de aksiyon, macera, hikaye anlatımı ve simülasyon türünden oyunlar listeye dahil oldu. Şimdi listemize başlayalım

For Honor

epic games uygun fiyatlı oyunlar

Sürükleyici savaş oyunu olarak kendisini gösteren Forn Honor, Epic Games üzerinde Standart Edition için yüzde 75, Starter Edition için yüzde 60, Marching Fire Edition ve Complete Edition için yüzde 75 indirim aldı. Bu indirimler sonrasında standart sürüm 135 TL’den 33,75 TL, Starter Edition 67,99 TL’den 27,19 TL, Marching Fire Edition 225 TL’den 56,25 TL ve Complete Edition 449 TL’den 112,25 TL’ye indi.

Tek oyunculu ve çok oyunculu modu bulunan oyunda, dikkat çeken grafikler bulunuyor. Basit ve kombo vuruşlar için oyuna hakim olmak gerekiyor. Oyunda yer alan her karakter de kendine has özelliklere sahip. Oyunun Epic Games mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

epic gamesEpic Games oyunlarıEpic Games Storeepic games uygun fiyatlı oyunlaroyun önerisi

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir