Epic Games bu kez oyun serisini ücretsiz sunacak!

Kısa müddetliğine fiyatsız vaziyete kazançlan oyunlar ile alakalı evvel akla gelen platformlardan Epic Games Store geçtiğimiz günlerde düzen ettiği fiyatsız GTA 5 ile bilinirliğini oldukça artırdı. tertemiz oyunlar amaciyla hazırlıklar sürerken, Samurai Shodown Neo Geo Collection ile tek sürprize dahada imzasini atılacağı alana çıktı.

Samurai Shodown oyunlarının tertemiz koleksiyonu ani çok hafta içinde çıkıyor ve 18 Haziran tarihinde PC amaciyla Steam‘de yerini alacak. PlayStation dört ve Switch kullanıcıları ile 28 Temmuz tarihinde buluşacak. geçen sene Mart ayında evvel duyuru yapıldığında Xbox One sürümünün olacağı belirtilmişti. Ancak, geliştirici SNK’nin sitesine baktığımızda artık Xbox sürümünden bahsedilmediğini görüyoruz.

Samurai Shodown, Epic Games Store ile fiyatsız olacak

Samurai Spirits denilen Samurai Shodown, SNK tarafından geliştirilen tek dövüş et oyunu serisi. 7 Temmuz 1993 tarihinde evvel sürümü yayınlandı ve 2009 seneninde Shodown Anthology çıktı. Aradan geçen 10 sene derhal peşinden Shodown (2019) geniş tek platform desteği ile karşımıza çıkmıştı.

Epic Games tekrar adından laf ettirecek tek atilim ile karşımızda. 11 Haziran – 18 Haziran tarihleri arasında: Başka bir deyişle koleksiyon mağazadaki yerini almadan önce tek hafta süresince Epic Store’da olacak ve bu süre zarfında fiyatsız tek şekilde sahip olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Epic Games StoreSamurai ShodownSamurai Shodown Neo Geo Collection

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir