En Özel Düğün Davetiyesi Burada

İnsanlar, düğün, kına gecesi, nişan ve nikah davetiyelerine büyük özen gösterirler. Bundan dolayı, bu alanda profesyonel hizmet sunan firma, ön plana çıkıyor. 1978 yılında, kartpostal pazarlama alanında hizmet sunmaya başlayan firma, 1984’ten sonra davetiye üretmeye başladı. Bugün için firma, toplam 7000 metrekare kapalı alana sahiptir ve üretimini yıllar içinde çok daha kaliteli hale getirmeyi başarmış durumdadır.

 

Davetiye Modelleri 2021

 

Firma, sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor ve bu sayede müşteri memnuniyeti sağlamayı başarıyor. Davetiye ihtiyacı olan müşteriler, firmanın web sitesine girerek, davetiye modellerine bakabiliyorlar. Web sitesinde, farklı özel günler için hazırlanmış, birbirinden şık ve tarz davetiyeler görülebiliyor.

 

*2021 davetiyeler

*Çok satan davetiyeler

*Ekonomik davetiyeler

 

Müşteriler, bu başlıklara göre, aramalarını özelleştirebiliyorlar. Müşteri, 2021’de trend olan davetiye modellerini de en ekonomik ve en çok satılan modelleri de sitede görebiliyor.

 

Davetiye Sözleri

 

Özel günleri için en cazip ve dikkat çekici davetiyeye ihtiyacı olanların firmanın sitesine girmeleri yeterlidir. Burada, düğün davetiyesi çeşitleri görülebiliyor. Buna ek olarak, davetiyelerde yazılı olan anlamlı sözleri görmek isteyenler için sitede birçok seçenek yer alıyor. İnsanlar, bu sözler arasından, kendilerini en iyi yansıttığını düşündükleri sözleri seçebiliyorlar. Firma, müşterilerine onlarca çeşit, kaliteli ve her zevke uygun davetiye sunuyor. Ancak, firmayı sektörde öne çıkaran faktörler, bunlarla sınırlı değildir. Firma, kaliteyle ekonomik fiyatı aynı anda sunmayı amaçlıyor ve bu konuda dikkat çekiyor.

 

Davetiye Fiyatları

 

Alınan ürün veya hizmet ne ise müşteriler açısından fiyat, en belirleyici faktörlerin başında gelir. Sektörde 30 yıldan fazla bir tecrübeye sahip olan firma, müşterilerine kaliteli davetiyeler sunuyor. Ayrıca, firma, fiyatın, müşteri tercihleri açısından ne denli önemli bir faktör olduğunu da biliyor. Müşteri, davetiye fiyatlarını siteden öğrenebiliyor. Firmanın web sitesinde, davetiye çeşitlerini inceleyen müşteri aynı zamanda ürünlerin fiyatlarını görebiliyor. Firmada her zevke uygun ve ayrıca her bütçeye uygun davetiye çeşitleri yer alıyor. Firma, yurtiçine ücretsiz kargo, güvenli ödeme ve yüzde 99 müşteri memnuniyetiyle hizmet sunuyor. Buna ek olarak, 9 taksitle ödeme imkanı da firmayı müşterilerin gözünde cazip hale getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir