eFootball PES 2021 çıkış tarihi sızdırıldı!

Günümüzün en popüler iki futbol oyunundan biri var olan PES’in bu sene çıkacak çesidi da heyecanla bekleniyor. FIFA 21 çıkış tarihi ve Hem de fiyatı yakın vakitte resmi olarak duyurulmuştu. ama PES tarafı sessizliğini müdafaa ediyordu ve eFootball PES 2021 ne vakit çıkacak suali akıllardaydı. Şimdi ise eFootball PES 2021 çıkış tarihi sızdırıldı.

eFootball PES 2021, sızıntıya göre Eylül ayında oyuncularla buluşacak

PES serisinin en hatri sayilir büyüklükte rakibi FIFA’nın bu sene çıkacak oyunu geçtiğimiz ay resmi olarak duyurulmuştu. FIFA 21 çıkış tarihi, 9 Ekim olarak açıklanmıştı ve gözler de doğal olarak PES’in yapımcısı Konami’ye çevrilmişti. ama şirket tarafından konuya ait rastgele tek İzah veyahut duyuru yapılmadı.

Avustralya Sınıflandırma Kurulu’nun internet sitesinde alana çıkan oyunun çıkış tarihi de sızdırıldı. eFootball PES 2021 çıkış tarihi sızıntıya göre 15 Eylül olacak. başka istikametten bu tarihin netlik kazanmadığının da altını çizmek gerekiyor.

eFootball PES 2021 ne vakit çıkacak

Oyunun evvelki senelerde çıkan versiyonlarının da derhal hemen tamamının eylül ayında çıktığını düşünürsek, bu tarihin şaşırtıcı olmadığını söyleyebiliriz. aynı zamanda eFootball PES 2021 ne vakit çıkacak Sualinin net Cevabını öğrenmek amaciyla Konami tarafından yapılacak resmi duyuruyu beklememiz gerekiyor.

eFootball PES 2021eFootball PES 2021 çıkış tarihikonamipes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir