Dudak uçuklatan Xbox One X Cyberpunk 2077 fiyatı

Ertelemelerle gündemden düşmeyen Cyberpunk 2077 amaciyla mühim tek ülkemiz hamlesi yaşandı. Cyberpunk 2077 temalı Xbox One X Türkiye’de belli başlı alışveriş sitelerinde görülmeye başlandı. ücret etiketinin dudak uçuklatan rakamlara ulaşması ise Bir hayli kişiyi düş kırıklığına uğrattı.

Cyberpunk 2077 temalı Xbox One X ülkemiz fiyatı

Erteleme haberleriyle oyun gündeminde yerini savunan Cyberpunk 2077 amaciyla verilen tarih 17 Eylül 2020. Oyunun sistemsel meseleler hasebiyle çıkışının ertelendiği söyleniyor. Bunun yanında oyunseverler tarafından heyecanla beklenen oyunun Xbox One X tarafında gerçekleştirdiği tek iş birliği bulunuyor.

Cyberpunk 2077 temalı Xbox One X’in duyurulduğu günden beri heyecanla beklenen oyun konsolları arasında yer alıyordu. Oyunun meraklıları amaciyla ayrı tek önem taşıyan bu tasarım nihayet Türkiye’de karşımıza çıktı. Belli başlı alışveriş sitelerinde alana çıkan oyun konsolunun, ülkemiz ücreti oldukça yüksek.

https://static.shiftdelete.net/wp-content/uploads/2020/06/Cyberpunk-2077-temalı-Xbox-One-X-01.jpg

Özel temalı Xbox One X’in ücretinin tam 8 bin 813 Lira olduğunu belirtelim. Tasarımı noktasında kararsızlık bulunan bu konsolun tek TB HDD’ye sahip var olan ve hususi panelleri ile karanlıkta parlayan Cyberpunk 2077 sürümü klasik Xbox tasarımı benzeri dikey şekilde kullanılıyor.

Yüksek ücreti ile Türkiye’de popüler olacağını dile getirmek mümkün değil. tekrar de tek müddettir beklenen bu tasarım Bir hayli kişiyi heyecanlandırıyor.

Fiyat etiketini görmek isteyenler için:

Cyberpunk 2077 temalı Xbox One X-02

cyberpunk 2077Cyberpunk 2077 temalı Xbox One XCyberpunk 2077 temalı Xbox One X fiyatıCyberpunk 2077 temalı Xbox One X ülkemiz fiyatıxboxxbox one x

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir