Dell 40 inç ultra geniş monitörü tanıttı: İşte özellikleri

Dell, 40 ‘ büyüklüğünde ultra geniş ekranlı monitörü tanıttı ve özellikleri belli oldu. The UltraSharp 40 Curved WUHD (U4021QW) olarak isimlendirilen model, hatri sayilir büyüklükte ekran ve çözünürlükle kullanıcıların karşısına çıkacak. Modelin çözünürlük ile alakalı 4K çözünürlükten dahada çok genişliğe sahip olduğu aktarılıyor. Ayrı olarak model, kavisli ekran tasarımıyla kullanıcılara selam diyecek.

Günümüzde oyuncular amaciyla Bir hayli kavisli ekrana sahip monitör satışa çıkmış durumda. ama habere mevzu var olan modelin oyuncu odaklı geliştirilen kavisli ekranlar benzeri olmadığı aktarılıyor. bu yüzden modelin hergün ve ofis kullanıma ahenk gösteren olduğunu belirtmek mümkün.

Dell 40 ‘ ultra geniş monitörü özellikleri

Yeni monitörün çözünürlüğünün 5120 x 2160 olduğu belirtiliyor. Bu da 3840 x 2160 çözünürlükte var olan 4K’ya göre, 1280 piksel dahada çok genişlik olduğu mananına geliyor. Bununla birlikte monitörün 4K tek videoyu net oranlayabildiği de belirtiliyor. Geniş tasarımı ve renk performansı ile tanıtılan modelin, HDR desteğine değin bilgi ise bulunmuyor. Bu da modelin HDR desteğine sahip olmadığı mananına geliyor.

Dell 40 ‘ ultra geniş monitörü özellikleri arasında Thunderbolt üç desteği öne çıkıyor. Bu bağlantı sayesinde monitörü kullanan bilgisayar, 90W ile şarj olabiliyor. Bu da monitörün kullanımıyla birlikte kablo karmaşasının önüne geçildiği mananına geliyor. Destekleyen cihazlarda, Thunderbolt çıkışından görsel sağlanırken şarj imkanı da sağlanıyor. Öte istikametten model üzerinde çok hızlı USB girişleriyle birlikte 10 Gbps hızı destekleyen RJ45 (ethernet) girişi de bulunuyor.

Dell 40 ' ultra geniş monitörü özellikleri

2500R kavisli var olan IPS ekran, 60 Hz desteğini kullanıcılara sunuyor. 9W dahili hoparlör bulunan modelde 3.5 milimetre kulaklık girişi de yer alıyor. DisplayPort 1.4 ve HDMI 2.0 girişlerine de sahip var olan model, PXE boot ve Wake-on-LAN desteğini de kullanıcılara sunuyor.

28 Ocak’tan bu yana kullanıcılarla buluşacağı anlatilan monitörün ücreti iki bin 100 dolar olarak duyuruldu.

40 ‘ monitörDell 40 ‘ ultra geniş monitörüDell 40 ‘ ultra geniş monitörü özellikleriDell monitörThe UltraSharp 40 Curved WUHD

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir