Dark 3. Sezon fragmanı yayınlandı! Çok etkileyici

Netflix’in Özgün yapımları arasında bulunan bilim kurgu dizisi Dark’ın tertemiz sezonu 27 Haziran 2020 tarihi izleyiciler ile buluşacak. Heyecan ayni ritimde devam ederken popüler dizinin resmi ve uzunca fragmanı Netflix’in YouTube kanalı üzerinden paylaşıldı. Oldukça alici tek sezonun bizleri beklediğini gösteren fragmanda Jonas’ın seyahatleri ile alakalı dahada ayrıntılı veriler alacağımız tek sezon olacağının sinyalleri de veriliyor. Heyecanlandıran Dark 3. Sezon fragmanı!

Dark 3. Sezon fragmanı ile ateş körükleniyor

Dark 3. Sezon fragmanı yayınlandığı andan bu yana yasamsal medyanın gündemine düştü. Dizinin genel evreninin dışına belli tek süre olsun çıkılacak bu tertemiz sezon amaciyla nefesler de tutulmuş durumda. tertemiz yayınlanan fragmanda ise 2. Sezonun nihayetinde yaşanan gizemin belli tek süre olsun çözüleceği akıllardaki Sual işaretlerinin de cevaplanacağı hissini uyandırıyor.

Yaşlı Jonas, gezgin Jonas ve toy Jonas ile alakalı çok dahada ayrıntılı veriler öğreneceğimiz bu tertemiz sezonun, tertemiz fragmanı da tek öylesine etkin devinim eden ve heyecanlı duruyor.

Orijinal dilinin Almanca olduğu dizinin milyonlarca izleyicisi var ve Netflix’in en beğenilen yapımları arasında yer alıyor. Öyle ki IMDb puanına bakıldığında dizinin 8.7 nokta alarak başarısını taçlandırdığını görüyoruz.

Dark’ın tertemiz sezonu, nihayet sezonu Başka bir deyişle final sezonu olacak. Bunun yanında 3. Sezondaki her tek bölümün 60 dakika Başka bir deyişle tek saat olacağı biliniyor. 1. Sezon ve 2. Sezonda bulunan Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn tertemiz sezonda tekrar karşımıza çıkacaklar.

Heyecanın doruklara eriştiği ”sonun başlangıcı” sloganıyla Dark 3. Sezon fragmanı:

darkDark 3. Sezon fragmanıdark tertemiz sezon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir