Bu hafta çekilecek videolar – 13 Temmuz 2020

Bu haftanın ShiftDelete.Net videoları için tüm planlamamızı yaptık. Tıpkı geçen hafta olduğu gibi bu hafta da hangi videoların yayınlanacağını yazı işleri toplantısı videomuz ile sizlere aktarıyoruz. SDN ofisi yoğun bir haftaya hazırlanıyor. Neler olup biteceğini görmeye hazır mısınız? TechInside, Sihirli Elma ve Pembe Teknoloji için de videolar olduğunu belirtelim.

Bu hafta yayınlanacak ShiftDelete.Net videoları

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sıkı bir şekilde başlıyor. Bu videomuzda bu hafta yayınlanacak tüm ShiftDelete.Net videoları neler, sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu keyifli SDN ofisi videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

ShiftDelete.Net sosyal medya hesapları neler?

Instagram

Instagram hesabımız üzerinden en güncel haberler, dikkat çeken teknoloji paylaşımlarına ve her hafta yaptığımız büyük hediye yarışmalarına katılabilir, birçok teknolojik ürünü kazanma şansı yakalabilirsiniz.

instagram.com/shiftdeletenet

Twitter ve Facebook

Twitter ve Facebook üzerinden bizi takip ederek, haberlerimizi anlık olarak takip edebilir ve en güncel teknoloji trendlerini yakından takip edebilirsiniz.

twitter.com/shiftdeletenet

facebook.com/ShiftDelete.Net

hakkı alkanPembe Teknolojisdnsdn ofisisdn ofisi neredeshiftdelete.netshiftdelete.net ofisishiftdelete.net videolarisihirli elmatechinside

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir