Braun MGK7220 ile evde sakal tıraşı olmak

Corona virüsü salgını hasebiyle hanede kaldığımız günlerde berber ihtiyacımızı da kendimiz karşılamamız gerekiyor. Bu videoda da Hakkı Alkan, Braun MGK7220 ile hanede sakal tıraşı olma macerasını ve sakallarını nasıl düzelttiğini anlatıyor.

Braun MGK7220 ile hanede tıraş olmak

Braun’un kullanım kolaylığı ve işlevselliğini ön plana çıkardığı MGK7220 tıraş makinesi ile birlikte hanede tıraş dahada basit tek vaziyete geliyor.

Şimdi dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Braun bay bakım seti ürünü satın almak amaciyla bu linki kullanabilirsiniz: https://ty.gl/djqsysdb

Evde sakal tıraşı olunur mu?

Braun sunmuş olduğu ürünleri ile birlikte hanede tıraş olmayı kolaylaştırıyor. Braun MGK7220 de bunlardan biri. Bu videomuzda da Hakkı Alkan, Braun bay tıraş makinesi ile yaşadığı tecrübeleri aktarıyor ve kendisinin sakalını tıraş etmekte ve düzeltiyor.

MGK7220, 10 değişik işlevi tek bir üründe toplamayı başarıyor. Bunların içinde uzunca veyahut kısa sakal, saç kesmek, burun kılı almak benzeri işlevler yer alıyor. böylelikle bütün bay bakım gereksinimlerine tek bir üründe ulaşabiliyorsunuz.

Braun mgk7220braun saç tıraşıbraun sakal tıraşıbraun tıraş makinesievde tıraşevde tıraş olmaksakal tıraş makinesitıraş makinesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir