BMW, hibrit modellerinde menzil artıracak

Tesla’nın oto piyasasını domine etmesiyle birlikte oto devleri rekabette art kalmamak amaciyla çalışmalarını genişletiyor. BMW Hibrit modelleri,  menzil artırımı ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Hibrit motor seçeneği ile oto tutkunlarının beğenisini galip gelen şirket, gelecekte elektrikli araçlara dahada çok yatırım yapacağını açıkkladı.

BMW Hibrit yeni sezon modelleri çok menzil ile karşımıza çıkacak

Elektrikli araç teknolojisinin gelişmesiyle birlikte Bir hayli oto üreticisi Hibrit teknolojisine geçiş yaptı. Bir takım markalar kendilerine amaç koyarak bütün araçlarını yüzde 100 elektrikli vaziyete getireceğini açıklamıştı.

BMW Hibrit yeni sezon modelleri çok menzile sahip olacak

BMW, Bir hayli kişi tarafından beğenilen 2020 Hibrit araç modellerini tanıtmıştı. Tanıtılan modeller elektrikli motor ile takriben 50 kilometre gidebiliyor. Şirket menzili tertemiz modellerinde 100 km‘ye çıkaracağını duyurdu.

BMW yönetim heyeti üyesi Pieter Nota, ” sene nihayetinde MINI Countryman ve BMW X2 de dahil olmak üzere 12 adet Plug-in Hibrit modeline sahip olacağız. Hibrit modellerimizin artması hasebiyle araçlarımızdaki tahrik sistemlerini geliştirmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Yaptığımız sektör araştırması neticesinde müşterilerimizin Hibrit araçlara var olan ilgisinin arttığını belirledik. Bu sebepten dolayı müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amaciyla dahada çok çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

Yapılan araştırmalar neticesinde elektrikli araçlar, 2025‘ten evvel BMW’nin küresel satışlarının yüzde 15-25‘ini oluşturacak. Bu oranın 2030 seneye civarindan yüzde 50 olması bekleniyor. çok menzilli Plug-in Hibrit modellerinin ne vakit piyasaya sürüleceği Daha bilinmiyor.

BMW 330e menzilBMW Hibrit menzilBMW hibrit modelleriBMW hibrit yeni sezon modelleri menzil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir