Beklenen oldu! PUBG Mobile Livik haritası geldi

Tencent, dahada evvel ile alakalı Bir hayli bilginin çıktığı PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesi amaciyla düğmeye bastı. Oyunun güncellemesi kullanıcılara sunuldu. PUBG Mobile tertemiz harita Livik ile birlikte mücadelelerde tertemiz tek asama de başlatıyor.

PUBG Mobile 0.19.0 yayınlandı! tertemiz harita Livik

Dünyanın en çok indirilen mobil oyunları arasında bulunan PUBG Mobile tertemiz harita Livik ile güncellendi. Bu harita, şimal topraklarındaki deneyimi oyuna taşımasıyla öne çıkıyor. iki kilometre x iki kilometre boyutlarındaki haritada 52 oyuncuyla dahada hızlı mücadeleler uygulamak mümkün. Maçların süresi ise 15 dakika. Oyunda kazanmak amaciyla değişen arazi koşullarına ahenk sağlamak şart. Haritaya özel P90 Hafif Makineli ve Mk12 Nişancı Tüfeğinin sunulduğunu da belirtelim. ek olarak, haritaya hususi Canavar Kamyon da bulunuyor. Bu da değişen arazi koşullarında sürüşü kolaylaştırıyor.

PUBG Mobile Livik haritası

Livik’in Daha beta aşamasında olduğunu da belirtmekte yarar var.

PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesi Yalnızca tertemiz haritayı getirmiyor. Takım Kurma Platformu da oyuna ekleniyor. Bu sayede oyuncular kendileri amaciyla ahenk gösteren takım arkadaşlarını kolaylıkla bulabilecek. Ayrı olarak ses gereksinimlerine göre sesli çağrı seçeneği de mevcut.

Güncellemenin tek başka yeniliği ise Eğlence Parkı Güncellemeleri.

Yeni Eğlence ve Düello Sahneleri, tertemiz Eğlence Parkı nitelikleri ve Silaha Özel tertemiz Düello da oyuna eklenmiş durumda. tertemiz Eğlence Parkı nitelikleri arasında Mancınık ve Sıcak sema Balonunun bulunduğunu belirtelim.

Güncellemenin detaylarını aşağıdaki linklerden öğrenebilirsiniz.

iOS için PUBG Mobile
Android için PUBG Mobile

livik haritasıPUBG Mobile 0.19.0PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesipubg mobile güncellemesiPUBG Mobile Livik haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir