Bayram harçlıkları ile alınabilecek teknolojik ürünler-işte detay

Bu videomuzda sizlere Ramazan Bayramı’nda topladığınız harçlıklar ile yada kendinize almak istediğiniz minik hediyeler için tavsiyelerde bulunuyoruz. Uygun fiyata satın alınabilecek teknolojik ürünler arasında yer alan bu ürünleri sizlerin de seveceğine eminiz.

Uygun fiyata satın alınabilecek teknolojik ürünler

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda uygun fiyatlı bir bütçe ile satın alabileceğiniz teknolojik ürünleri sıraladık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Hangi ürünleri tavsiye ettik?

Bu videomuzda uygun fiyatlı ürünler arasından seçimler yapmaya çalıştık. En uygun seçenekleri ararken fiyatlar biraz yükselmiş olsa da farklı ürünler ile karşınızdayız. İlk tavsiyemiz Anker Motion Q oldu. 459 TL fiyatı ile kumaş yapısı ve taşınabilirliği ile öne çıkan bluetooth hoparlör, yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz ve sevdiklerinizle müzik dinleyebileceğiniz bir ürün.

399 TL fiyatı ile akıllı saatler kadar yetenekli olan Xiaomi Mi Band 6, sizlerin sağlığını ölçebilmenin yanı sıra bildirim göstermesi ile de telefon ile bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Sıradaki tercihimiz ise Huawei Watch GT2 Pro ve Apple Watch 3 oldu. Eğer akıllı bileklikler yerine alacağınız teknolojiye daha fazla bütçe ayırmak isterseniz akıllı saatlere de göz atabilirsiniz.

Uygun fiyatlı kulaklıklar arasında en iyi tercih olabilecek kulaklık olarak Xiaomi AirDots 2 modeli ilk tavsiyemiz oldu. Eğer bu modeller yerine daha iyi bir kulaklık almak isterseniz de tavsiye ettiğimiz Beats Solo 3 Wireless modeline bakabilirsiniz. Son olarak bayram harçlıkları ile gücüne güç katmak isteyenler için Xiaomi 20.000 mAh Powerbank’i tavsiye ettik.

Saydığımız ürünler bizim de ofiste kullandığımız ve sizler için incelemelerini gerçekleştirdiğimiz ürünler. Bu ürünler hakkında daha fazla bilgi almak ve satın almak için YouTube videomuzun altındaki açıklamalara bakabilirsiniz. İyi seyirler!

Anker Motion Qapple watch 3Beats Solo 3 WirelessHuawei Watch GT2 ProXiaomi Mi Band 6Xiaomi AirDots 2

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir