Bayram harçlıkları ile alınabilecek teknolojik ürünler-işte detay

Bu videomuzda sizlere Ramazan Bayramı’nda topladığınız harçlıklar ile veya kendinize almak istediğiniz minik armaganlar amaciyla tavsiyelerde bulunuyoruz. ahenk gösteren ücrete satın alınabilecek teknolojik ürünler arasında bulunan bu ürünleri sizlerin de seveceğine eminiz.

Uygun ücrete satın alınabilecek teknolojik ürünler

ShiftDelete.Net olarak değişik video klipler ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda uygun fiyatlı tek bütçe ile satın alabileceğiniz teknolojik ürünleri sıraladık. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Hangi ürünleri öneri ettik?

Bu videomuzda ahenk gösteren fiyatlı ürünler arasından seçimler yapmaya çalıştık. En ahenk gösteren alternatifleri ararken fiyatlar belli tek süre yükselmiş olsa da değişik ürünler ile karşınızdayız. İlk tavsiyemiz Anker Motion Q oldu. 459 TL ücreti ile kumaş yapısı ve taşınabilirliği ile öne çıkan bluetooth hoparlör, yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz ve sevdiklerinizle müzik dinleyebileceğiniz tek ürün.

399 TL ücreti ile akıllı saatler civarindan becerili var olan Xiaomi Mi Band 6, sizlerin sağlığını ölçebilmenin yanı sıra bildirim göstermesi ile de telefon ile bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Sıradaki tercihimiz ise Huawei Watch GT2 Pro ve Apple Watch 3 oldu. eğer akıllı bileklikler adina alacağınız teknolojiye dahada çok bütçe ayırmak isterseniz akıllı saatlere de göz atabilirsiniz.

Uygun fiyatlı kulaklıklar arasında en iyi seçenek olabilecek kulaklık olarak Xiaomi AirDots iki modeli evvel tavsiyemiz oldu. eğer bu modeller adina dahada iyi tek kulaklık almak isterseniz de öneri ettiğimiz Beats Solo üç Wireless modeline bakabilirsiniz. nihayet olarak bayram harçlıkları ile gücüne güç katmak isteyenler amaciyla Xiaomi 20.000 mAh Powerbank’i öneri ettik.

Saydığımız ürünler bizim de ofiste kullandığımız ve sizler amaciyla incelemelerini gerçekleştirdiğimiz ürünler. Bu ürünler ile alakalı dahada çok bilgi almak ve satın almak için YouTube videomuzun altındaki açıklamalara bakabilirsiniz. İyi seyirler!

Anker Motion Qapple watch 3Beats Solo üç WirelessHuawei Watch GT2 ProXiaomi Mi Band 6Xiaomi AirDots 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir