Assassin’s Creed Valhalla haritası için önemli açıklama

Assassin’s Creed Valhalla haritası ile alakalı bilgilenmek istek eden oyuncular amaciyla üst düzey tek yetkiliden Bir takım izahlar geldi. 2018 seneninde piyasaya sürülen Assassin’s Creed Odyssey’den ardindan neler ile karşılaşacağız?

Assassin’s Creed Valhalla haritası ne civarindan büyük?

Aksiyon ve oyun yapma oyunu olarak tanımlanan tertemiz Assasin’s Creed oyunu; PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X ve PC platformları amaciyla geliştiriliyor. Bu serinin 22. yapımı var olan Valhalla haritası Odyssey’den hatri sayilir büyüklükte mü?

Birçok oyuncu Odyssey’nin haritasından şikayet etmişti. çünkü serinin 21. oyunu oldukça hatri sayilir büyüklükte tek haritaya sahipti. Bu mevzu ile alakalı kendisinin Twitter hesabı üzerinden tek paylaşım yapan Ubisoft Ortadoğu İletişim Başkanı Malek Teffaha, Valhalla projesinin Odyssey’den dahada minik olduğunu söylemişti.

Assassin’s Creed Valhalla haritası

Bir süre ardindan bu paylaşımını silen Teffaha, tek dahada bu mevzu ile alakalı konuşmadı. Assassin’s Creed Valhalla’nın yapımcısı Julien Laferrière, bu mevzu ile alakalı Ubisoft Ortadoğu İletişim Başkanı’nın görüşlerine katılmadı.

Laferrière, Valhalla amaciyla tasarlanan haritanın Odyssey amaciyla kullanılan haritadan belli tek süre dahada hatri sayilir büyüklükte olacağını ifade etti. Oyun deneyimi ile alakalı rastgele tek karşılaştırma yapmayan yapımcı, katıldığı tek röportajda şunları söyledi:

Assassin’s Creed Valhalla haritası büyüklüğü

“Aslında bu oyunun harita ile alakalı Assassins Creed Odyssey’den belli tek süre dahada hatri sayilir büyüklükte olduğunu söyleyebilirim. Bu aşamada haritanın uzunluğunu tasvir eden ve kati var olan sayısal bilgilere sahip değilim ama bu oyuna Yalnızca İngiltere’nin tamamını eklemedik. Norveç’in de tek bölümünü ekledik.”

“Oyunda başka saklı dünyalar da var ama bu mevzu ile alakalı konuşamam. Bu saklı dünyalar da Valhalla’nın haritasına katkıda bulunuyor. Bu dünyalar minik değil. Onlar, iddialı var olan oyunculara saatlerce süre gelen tek oyun deneyimi yaşatacak.”

Yeni Assassin’s Creed oyunu duyuruldu! İşte detaylar

tertemiz Assassin’s Creed oyunu duyuruldu! İşte detaylar

Uzun müddettir ile alakalı konuşulan Assassin’s Creed Valhalla hikayesi yasama geçirildi. tertemiz oyunun çıkış tarihi ne ve detayları nasıl?

Bu mevzu ile alakalı neler düşünüyorsunuz?

Assassin’s Creed: ValhallaAssassin’s Creed Valhalla harita büyüklüğüAssassin’s Creed Valhalla haritasıAssassin’s Creed Valhalla haritası ne civarindan büyük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir