Apple Store açılış tarihi için üst düzey açıklama geldi

Apple Store açılış tarihi amaciyla Apple perakende satış ve insan ilişkileri reis yardımcısı Deidre O’Brien’den İzah geldi. Apple çalışanlarına seslenen O’Brien, mağazalar amaciyla mühim tek duyuru yaptı.

Geçtiğimiz mart ayı içinde, corona virüs tedbirleri kapsamında mağazaların kapatılmasına karar verilmişti. Dünyanın Bir hayli ülkesinde hastalıkla ugras müspet seyrettiğinden, mağazaların tekrar açılması gündeme geldi.

Apple Store açılış tarihi amaciyla İzah var

O’Brien, haftalık olarak çalışanlar amaciyla hazırlanan videoda, açılış ile alakalı Bir takım veriler verdi. Bloomberg’in aktardığına göre, reis yardımcısı “Her konumdaki sağlık vaziyetini analiz etmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Beklentim mayıs ayı içinde Bir hayli mağazayı kullanıcılara açacağımız yönünde.” dedi. ama hangi mağazaların açılacağına değin tek İzah yapılmadı.

Tarih amaciyla de Yalnızca ay ismi belirtildi. Mayıs ayının hangi gününde mağazaların açılacağına değin net bilgi verilmedi. reis yardımcısı aynı konuşmasında, Apple’ın içinde bulunduğumuz nisan ayının evvel günlerinde açmayı planlamış olduğu mağazalarına da dikkat çekti. Hatırlayacağınız benzeri cenup Kore’da Apple mağazaları açılmış durumda.

apple store açılış

Güney Kore’da hizmete başlayan mağazanın girişinde, kullanıcılara Bir takım sualler yönetiliyor. Bu sorularda ziyaretçinin hastalık geçirip geçirmediğine değin sualler ve nasıl devinim etmesi gerektiği ile alakalı veriler yer alıyor.

Beklentilere göre, Amerika’da Apple Store açılış tarihi amaciyla haziran ayının ortası hedefleniyor. Mağazalar açıldıkça teknoloji devinin insanlara önerileri olacak. sağlık ve salgını engellemek Emelli olacak var olan öneriler, mağazanın bulunduğu memleket ve şehre göre farklık yaşayacak.

ABD’nin Bir takım şehirlerinde mağazalar kapalıyken, bazı mağazalarda hizmet veriliyor. Mağazalarda oluşturulan steril ortamla hastalıktan ırak durulmaya çalışılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir