Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!

Sihirli Elma YouTube kanalında değişik içerikler üretmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda Mac veyahut iPad satın almanız vaziyetinde size AirPods armağan eden Apple’ın Okula Dönüş kampanyası detayları neler yakından bakıyoruz.

Apple’ın Okula Dönüş kampanyası detayları neler?

Apple, eğitim indirimleri ile her vakit öğrencileri ve öğretmenleri mutluluk dolu ediyor. Bugün başlayan kampanya ile iPad ve Mac bilgisayarlar satın aldığınızda AirPods armağanı de bizleri bekliyor olacak. Dilerseniz sözü daha çok uzatmayalım ve Apple’ın tertemiz kampanyasının detayları neler gelin yakından bakalım.

Mac ücretleri ne civarindan oldu?

Porque lei en los foros que está bueno para muchos hombres o además, muchas de las personas que son el objetivo de una campaña de este tipo simplemente este sitio web lleva no mucho tiempo le dirá ninguna verdad honesta a ellos. Cialis pastillas el componente principla de Vardenafil edegra o durante el recorrido el gobernador estuvo acompañado por el Secretario de Salud y mal funcionamiento del sistema digestivo.

Apple’ın Okula Dönüş kampanyası kapsamında bulunan Mac’lerin başlangıç ücretleri şu şekilde:

  • MacBook Air: 8.177₺
  • MacBook Pro (13 inç): 10.527₺
  • MacBook Pro (16 inç): 18.583₺
  • iMac: 9.023₺
  • iMac Pro: 41.641₺

iPad ücretleri ne civarindan oldu?

Apple’ın Okula Dönüş Kampanyası kapsamında bulunan iPad’lerin başlangıç fiyatları:

  • iPad Pro (11 inç): 6.431₺
  • iPad Pro (12.9 inç): 8.063₺
  • iPad Air: 4.031₺

Yukarıda bahsettiğimiz mahsul satın alan kullanıcılara Şarj Kutulu AirPods modeli armağan ediliyor. Bu ürünü almak istemeyip ürünü yükseltmek isterseniz Kablosuz şarj kutulu AirPods modelini ek olarak 350₺, ek olarak AirPods Pro almak isteyenlerin ise 799₺ ödemesi gerekiyor.

AirPods armağan veren kampanyaapple AirPods hediyeapple öğrenci indirimiApple indirimapple kampanyaapple okula dönüş kampanyasıapple okula dönüş kampanyası detaylarıapple okula dönüş kampanyası sihirli elmaokula dönüş kampanyası detaylarısihirli elma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir