Android telefonları çökerten duvar kağıdı ortaya çıktı

Zaman vakit Bir hayli akıllı telefon, Bir takım hatalardan dolayı bozulabiliyor. Bunlar arasında ağırbaşlı meseleler olduğu gibi, minik çaplı meseleler da olabiliyor. bazı hataların nedeni kritik tek açık olurken, kimisi de çok Absürt tek sebepten dolayı olabiliyor. Gelen habere göre, Android telefonları çökerten duvar kağıdı keşfedilmiş durumda.

Twitter’da atılan gönderinin altına gelen yorumlarda, çoğunlukla Samsung modellerinin çöktüğü belirtildi.

Samsung telefonları çökerten duvar kağıdı bulundu

Duvar kağıdını kimin, nasıl yaptığı bilinmiyor. ama bu duvar kağıdı, Android telefonları çok çok ihtimalle çökertiyor. Hata, iki türlü karşımıza çıkıyor. Bir takım cihazların ekranı yanıp sönmeye başlarken, Bir takım cihazlar da dolaysiz olarak boot ekranına giriyor. Çökme vaziyeti en fazla Samsung cihazlarda yaşanıyor.

Gönderinin altında fotoğrafı deneyen Bir hayli kullanıcı, telefonlarının çöktüğünü belirtmiş. Üstelik çöken cihazlar arasında A51, Note 9, S10, S20 Ultra ve S9 Plus benzeri güncel cihazlar da var. Samsung modellerinin haricinde, tek Google Pixel kullanıcısı da eş tek vaziyeti yaşamış.

Telefonları çökerten duvar kağıdı kaynağı da belli oldu. Duvar kağıdı, Google Skia renk profiline sahip tek resim. Duvar kağıdını, sRGB renk moduna çevirdikten ardindan kullanmak mümkün. Ancak, Google Skia renk profilinin cihazı neden çökerttiği bilinmiyor. Yakın vakitte istikbal tek güncelleme ile mevzunun çözüleceği olasılık ediliyor.

Bir Note 9 kullanıcısı, resmi duvar kağıdı yaptıktan ardindan telefonu Daha önceki haline nasıl getirileceğini de söylemiş. Telefonu akıllı modda açıp, kamera ile tek resim çekilmesi gerekiyor. Çekilen resim duvar kağıdı yapıldıktan ardindan telefonu tekrar başlatmak gerekiyor. ama bu çözüm, bütün cihazlarda işe yaramıyor. Bir takım kullanıcılar, mecburi olarak telefonlarını sıfırlamak zorunda kalmış.

Resmi, netlikle duvar kağıdı yapmanızı önermiyoruz. Resmi başka kişilere yollayıp duvar kağıdı yapmalarını sağlamak, art dönülemez neticelere yollar açabilir. Oluşabilecek rastgele tek hatadan, SDN sorumlu değildir.

çökerten duvar kağıdıduvar kağıdısamsungSamsung telefonları çökerten duvar kağıdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir