AirPods’a büyük rakip Google Pixel Buds satışa çıktı

Google’ın evvel kez 2017 seneninde karşımıza çıkarttığı Pixel Buds kulaklıklar, ilerleyen yıllar içinde geliştirildi. tertemiz özellikler eklenerek ve tasarımı yenilenerek tekrar karşımıza aynı isimle çıkan Google Pixel Buds kulaklıklar Apple’ın AirPods‘una ve Samsung’un kulaklıklarına rakip olarak gösteriliyor. geçen sene ekim ayında tanıtılan kulaklık nihayet satışa çıktı. ağır ağır satışa çıkmaya başlayan kulalıklık küresel manada da yakında satışı başlayacak.

Google Pixel Buds satışa çıktı! Şık tasarımıyla dikkat çekiyor

Kulaklık takriben 6 ay civarindan evvel tanıtılmıştı. Google’ın geliştirdiği ve oldukça şık olan Google Pixel Buds satışa çıktı ve oldukça çok alaka göreceği bekleniyor. ağır ağır satışa çıkan kulaklıklar yakında küresel manada Bir hayli yerde satılmaya başlanacak. Şu vakit amaciyla ABD’de satışları başlayan Google’ın kulaklıklarının tasarımı oldukça başarılı.

https://static.shiftdelete.net/wp-content/uploads/2020/04/Google-Pixel-Buds-satisa-cikti

Kulaklıklar şu vakit amaciyla Yalnızca ak renkte satışa sunuluyor ama kulaklıkların siyah, yeşil ve turuncu olmak üzere değişik renk alternatifleri de bulunuyor. Bu renklerin ilerleyen dönemde satışa sunulacağı söyleniyor.

Kulaklığın tasarımında ise kulağa huzurlu tek şekilde oturması açısından kaymayan tek silikon materyal kullanılmış. Bu kulaklığa tek doku kazandırmışken aynı zamanda tasarım noktasında da artı kazanmasanı sağlamış durumda. Google Asistan desteğine sahip var olan kulaklığın istendiğinde çeviri yapma özelliği dahi bulunuyor.

https://static.shiftdelete.net/wp-content/uploads/2020/04/Google-Pixel-Buds-satisa-cikti

Kulaklığın bi başka dikkat cazip iddiası ise uzunca tek menzile sahip olduğunu belirten Google bu menzili üç oda veyahut tek futbol sahası olarak tanımlıyor. Bu ise oldukça iyi. Bunun yanında kulaklık tek tam şarj ile 5 saat etkin kullanım sunuyor. eğer tam dolu tek şekilde şarj kutusuyla kullanırsanız, kulaklığın kullanım süresi 24 saate civarindan çıkıyor.

Ürünün satış ücreti ise açıklama ettiği ücret var olan 179 dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir