A101’den 50 TL’ye Logitech M171 Mouse aldık

Pahalı amiral gemisi modellerin yanında ahenk gösteren fiyatlı ürünleri de size tanıtmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu kez A101’de satılan Logitech M171 Mouse modelini satın aldık ve inceledik. Logitech M171 ücret açısından kullancısının bütçesini yormayan tek model. Peki, bu ücreti veren tek kullanıcı karşılığında hangi nitelikleri satın alıyor? Logitech M171 fare analiz videosunda bu mevzunun Cevabını veriyoruz.

Logitech M171 fare inceleme

Logitech M171 fare inceleme videosu ile karşınızdayız. dahada evvel çok ücret etiketine sahip fare modellerini incelemiştik. Bu sefer misafirimiz ise ücreti ile dikkat çeken tek model.

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri bu analiz videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Logitech M171 fare özellikleri

Logitech M171 fare özellikleri ile alakalı detaylara evvel olarak tasarımdan başlayacak olursak, bu modelin uzunca kullanım amaciyla tasarlandığını söyleyebiliriz. Her iki elle de kullanıma ahenk gösteren var olan modelde sağ ve sol düğme fonksiyonları tekrar atanabiliyor.

Tak ve çalıştır bağlantı ile gelen fare amaciyla tek yapılması gereken, fare ile birlikte gelen alıcıyı tek USB bağlantı noktasına takmak. Bu hemide Windows ayni vakitte da Mac bilgisayarlar amaciyla geçerli. Sonrasında rastgele tek eşleştirme yapılmasına neden olmuyor.

10 metre mesafeye civarindan 2,4 GHz hızında kablosuz bağlantı sunan model gecikme ile alakalı da kullanıcısını üzmüyor diyebiliriz. doğal bu 10 metre mesafenin kullanım koşullarına ve çevresel koşullara göre farklılık gösterebileceğini belirtelim.

Son olarak gelelim bataryaya. fare kutudan tek adet Anadolu ajansı kalem pil ile çıkıyor. Logitech‘in bilgilerine göre bu pil ile tek seneye civarindan kullanım mümkün. Ayrı olarak pil ömrünü uzatmak amaciyla mouse’un kullanılmadığı vakitlerde Açma/Kapama düğmesini kullanmak gerekiyor. doğal pil geçerliligi de tekrar kullanım koşullarına göre farklık gösterebilir.

Logitech M171 fare fiyat

Logitech M171 fare ücret ile alakalı avantajlı tek model demiştik. A101’de satılan Logitech M171 fare modelini biz 50 Lira benzeri tek ücrete satın aldık. aynı zamanda Mouse’un Mavi/Siyah, Kırmızı/Siyah ve Tamamiyle kara renk alternatifleri bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir