570 Bin TL’lik Galaxy S21 Ultra satışa sunuldu

Yeni seneye en tertemiz teknolojiye sahip cihazları ile giriş yapan Samsung, 2021 Galaxy Unpacked etkinliği ile bütün dikkatleri üstüne topladı. Galaxy serisinin tertemiz S serisini tanıtan teknoloji devi, amiral gemisi ismini verdiği telefonları ile  nihayet vakitte alaka odağına haline geldi. Galaxy S21 ailesinin, üst düzey nitelikleri ile öne çıkan Samsung Galaxy S21 Ultra, şimdi 570 bin TL’lik hususi çesidi ile satışta.

Altın kaplama Samsung Galaxy S21 Ultra satışa çıktı

Üst düzey teknik özellikere sahip Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Exynos 2100 işlemciden gücünü alıyor. 5 nm imalat sürecine sahip 8 çekirdekli işlemci, tek adet 2.9 GHz saat hızında çalışan ARM Cortex X1, üç adet 2.8 GHz hızındaki Cortex A78 ve dört adet 2.0 GHz frekans hızına sahip Cortex A55 çekirdeğine sahip.

Galaxy serisinin amiral gemisi modeli S21 Ultra, 6.8 ‘ QHD+ (1440 x 3200) çözünürlüklü HDR10+ desteğine sahip canli AMOLED ekran barındırıyor. iki x adaptif yenileme sunan panel 10-120 Hz arasında tazeleme hızını otomatik ayarlayarak güç tasarrufu sağlıyor. Ekranda göz konforu savunması da yer alırken, 1500 nit ekran parlaklığı  dikkat çekiyor. Cihazda ekran altı parmak izi sensörü de bulunan S21 Ultra, Corning Gorilla Glass Victus ile korunuyor.

Donanım nitelikleri ile dikkat çeken Samsung Galaxy S21 Ultra, “Caviar” adli tek sitede 570 bin TL‘ye satışa çıktı.

Kasası, parlak saf altından gösterisli öğelerle müspet tek kontrast oluşturan S21 Ultra, dayanıklı PVD kaplamaya sahip. Ayrı olarak hususi tasarım S21 Ultra’da keskin çizgilerin lazerle kazınmış 21 numara ile birleştirilmesiyle doğan lüks ve zarafet izlenimi var aynı zamanda sağ asagi köşedeki altın rengarenk Havyar yazısı, genel tasarımı engellemeyen hususi tek şıklık oluşturuyor. Lüks klasik tarzı sevenler amaciyla hususi olarak yaratılan S21 Ultra modelinin hayat çapında tek parça olarak bulunduğunu argüman ediliyor.

570 bin TL satış ücreti ile dikkat çeken hususi tasarım Samsung Galaxy S21 Ultra‘nın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

AndroidsamsungSamsung Galaxy S21 Ultra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir