2025 Smart Roadster tasarımı netleşiyor

Şirket, 2003 ila 2005 yılları arasında Roadster ismini verdiği iki kapılı araçları piyasaya sürmüştü. Geçtiğimiz sene tertemiz tek Smart Roadster tasarımı ile başlayan macera 2025 seneninde imalat ile sonlanacak.

2025 Smart Roadster tasarımı ile gündemde

43.000 adet üretilen ve Bir hayli kullanıcı tarafından beğenilen Roadster, Geoffrey Decembry ve Pierre Senelet tasarımı ile tekrar hayat bulacak.

2025 Smart Roadster tasarımı netleşiyor

Geçtiğimiz senelerde Yalnızca elektrikli araç üretimeye karar veren şirket, Daha önceki modellerini yeninden canlandırmak amaciyla çalışmalara başladı. ani çok değişik modelin üretileceğini belirten yetkililer, bu konuyla alakali geniş çaplı tek araştırma yaptıklarını açıkladı.

Araç ön bölümünde bulunan LED farlar ve kara ızgara ile dikkat çekiyor. Ayrı olarak ön çamurluklar aracın dahada sportif ve Adaleli görünmesini sağlıyor.

Hem dış ayni vakitte da dahil tasarımda yenilikçi özelliklere sahip var olan araç gelecekte ne tür özelliklere sahip araçları kullanabileceğimiz ile alakalı emare veriyor.

İç mekan tasarımında sportif araç direksiyonu kullanan şirket, konsol ve gösterge benzeri bölümleri kullanıcıların basit denetim edebileceği şekilde tasarladı.

Bu tasarımların nihayet mahsul haline gelip gelmeyeceği Daha bilinmiyor, üretime yaklaşıldığında tasarımların belli tek süre dahada değişeceği düşünülüyor.

Şimdilik kaç değişik Roadster modelinin üretileceği bilinmiyor, ama Bir takım analistler modelin Coupe versiyonunun da geleceğini olasılık ediyor.

2025 Smart Roadster2025 Smart Roadster tasarımıroadsterSmart Roadster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir