20 KG altın ile üretilen PlayStation 5 yolda

iPhone modelleri dahil birçok teknolojik cihazın lüks versiyonlarını üreten Rusya menşeili bir şirket olan Caviar, geçtiğimiz Kasım ayında piyasaya sürülen PlayStation 5‘in saf altın ile kaplanmış bir modelini tanıttı.

20 Kg saf altın kaplı PlayStation 5

Caviar, altın kaplama PlayStation 5 versiyonunda, diğer lüks versiyonlarda yaptığı gibi tasarım haricinde cihazların teknik özelliklerine dokunmuyor. Caviar’ın deneyimli ekibi PlayStation 5‘i 8 tabakadan oluşan saf altınla kaplıyor. Konsolun üzerindeki altının ağırlığı 20 Kg‘ı buluyor. Geri kalan değerli metaller ve cihazın kendisi ile birlikte bu ağırlık 30 Kg‘a ulaşıyor. Ayrıca Caviar, PlayStation 5‘in kontrolcüsü olan DualSense‘in de tasarımına el atıyor.

Trackpad‘i altın olan kontrolcünün geri kalanı timsah derisi ile kaplanmış. Trackpad‘de bulunan altın kaplamaya bakacak olursak o kısmın bir işlevselliği kalmayacak gibi duruyor. Saf altınla kaplanan bu PlayStation 5 için bir fiyat belirtilmemiş durumda. Yine de çok pahalı olacağı düşünülüyor.

20 Kg’lık saf altın kaplı PlayStation 5 hakkında ne düşünüyorsunuz ? Yorumlar kısmından düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Altın Kaplama PS5altın ps5Caviar Altın Kaplamaps5

Kaynak :shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir